Zbudujemy Twój wizerunek

Wyobraź sobie, że jesteś zmuszony szybko znaleźć jakąś usługę lub produkt. Wpisujesz frazy w wyszukiwarkę i zaczynasz wybierać… Z pewnością przejrzysz kilka stron zanim trafisz na tą odpowiednią. Zastanawiałeś się kiedyś co wpływa na Twój wybór? Profesjonalna grafika, odpowiednie treści a może funkcjonalność strony ?

Ta krótka historia obrazuje zachowania każdego z nas, w tym Twoich Klientów. Dlatego bardzo ważne jest, żeby odróżnić się od konkurencji i pomóc klientom w dokonaniu właściwego wyboru.

„Świadomie i odpowiedzialnie buduj WIZERUNEK Twojej firmy w internecie”.

Nie wiesz jak?

Chętnie Tobie w tym pomożemy. Stworzymy unikalne treści, zaprojektujemy nowoczesny wygląd, który wyróżni Cię na tle Twojej branży. Dostosujemy stronę do urządzeń mobilnych aby Twoi klienci mogli wygodnie z niej korzystać zarówno na tabletach jak i smartfonach.

Dlaczego my?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam na Kliencie, jego stronie i efekcie końcowym.

Nagrodą dla nas jest efektywna strona i zadowolenie Klienta. Odbieramy telefony, niemalże zawsze, ewentualnie oddzwaniamy w najkrótszym możliwym czasie. Po zakończeniu projektu możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne.

Jak działamy?

Praca zespołowa to sekret sukcesu.

Zanim rozpoczniemy pracę nad Twoją stroną musimy poznać dokładnie Ciebie, Twoją firmę i profil jej działania. Będziemy zadawać mnóstwo pytań, oraz oczekujemy współpracy z Twojej strony. Pamiętaj że budujemy Twój wizerunek a proces tworzenia to gra zespołowa, w dużym stopniu to Ty zdecydujesz jak będzie wyglądać i funkcjonować. To Ty wiesz najwięcej o swoich klientach, firmie, wartościach, celach i wizji.

Masz kontrolę nad tym czego jesteś świadom

Każdy z nas może zapanować tylko nad tym co rozumie lub czego jest świadom. Dlatego podczas całego procesu tworzenia strony internetowej staramy się przekazać jak najwięcej informacji, które pomogą wykorzystać Ci optymalnie twoją przyszłą stronę i narzędzia takie jak marketing internetowy czy media społecznościowe.

Najlepszy Klient

Najlepszy Klient to taki, który został zarekomendowany przez innego zadowolonego Klienta. Ponad 80% naszych realizacji pochodzi właśnie od naszych zadowolonych klientów rekomendacji.

Na koniec a może na początek ?

Jak widzisz jest wiele aspektów które musisz wziąć pod uwagę chcąc zbudować Swój właściwy, profesjonalny wizerunek. Dlatego dobrze wesprzeć się… Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego…

Skontaktuj się z nami!

biuro@fit-design.pl

+48 660 43 25 20

+48 602 72 73 74

+48 535 77 88 30

Zaufali nam :

Skontaktuj się z nami!

P.H.U FIT | biuro@fit-design.pl
ul. Przedmiejska 5,
87-800 Włocławek
+48 660 43 25 20
+48 602 72 73 74